Наші за кордоном. Українець – творець чемпіонства в Греції, "жовто-синій" скандал в європейській першості, легенда Динамо – за крок до золота

Минулий тиждень став дуже гарячим для українських легіонерів у європейських чемпіонатах. "Футбол 24" зібрав для Вас детальну інформацію про досягнення наших співвітчизників за кордоном. Тиждень, що минув був багатим для наших земляків на голи, результативні передачі, вилучення і, на жаль, травми. Проте позитиву було більше – Шахов став чемпіоном Греції, Слован Сухоцького також достроково тріумфував у Словаччині, а Реброву з Петряком та Харатіним залишилося зробити півкроку для того, щоб виграти чемпіонат Угорщини. А ще наші легіонери забивали у Данії, Естонії, Білорусі, Швеції та Казахстані. Проте це далеко не всі яскраві події насиченого тижня. Англія Олександр Зінченко повернувся, а Манчестер Сіті переміг! Третє протистояння за 12 днів з Тотенхемом завершилося мінімальною перемогою господарів (1:0). Українець відіграв весь поєдинок. Зінченко проти Тоттенхема: непоганий камбек після травми, суперечливі оцінки англійських ЗМІ та хороші слова фанів ________________________ Андрій Ярмоленко (Вест Хем) – 9 матчів, 2 голи, 2 ж.к., 459 хвилин Олександр Зінченко (Манчестер Сіті) – 10 матчів, 793 хвилини Іспанія Андрій Лунін вже традиційно опинився у заміні Леганеса. Роман Зозуля провів 90 хвилин у перестрілці Альбасете та Лас-Пальмаса (4:2). Команди забивали з шаленою «купністю», однак українець результативними діями не відзначився (хоча міг, коли виходив віч-на-віч з голкіпером). Альбасете продовжує ділити другу сходинку Сегунди з Гранадою. Альбасете у феєричному матчі перестріляв Лас-Пальмас – Зозуля втратив супершанс, а фанати відзначили його статус Малага без Євгена Селезньова розгромила Алькоркон (4:1). Нападник не потрапив у заявку на матч. Густаво Бланко-Лещук записав до активу гольову передачу. Така ж проблема в Ореста Лебеденка, який ще не потрапляв у заявку Луго. _________________ Андрій Лунін (Леганес) – 3 матчі, 1 пропущений гол, 184 хвилини Василь Кравець (Леганес) – 4 матчі, 2 ж.к., 335 хвилин Роман З...